Złote Historie

BIŻUTERIA AUTORSKA AGNIESZKI JANKOWIAK

Agnieszka

Inspiracją do powstania kolekcji stała się codzienność. Projektując myślałam, że obrączka nie może być zwykła, ponieważ przypomina najważniejszy dzień w życiu i musi być wyjątkowa, niepowtarzalna – jak miłość. 

Im doskonalsze wyroby potrafią wyprodukować maszyny, tym cenniejszy jest wkład ludzkich rąk – dlatego powstały obrączki Złote Historie!

 

Biżuteria ma siłę!

Moje zainteresowanie biżuterią napędza sposób w jaki przedmioty współoddziałują z ludzką sylwetką oraz zależności kulturowe. Biżuterię cenię za sentymentalną siłę, którymi jest przepełniona. Projektując mam nadzieję, że i moja biżuteria będzie nośnikiem wspomnień.

Jestem kulturoznawcą z ogromnym zamiłowaniem do sztuki złotniczej. Na co dzień pracuję w Galerii YES, gdzie rozwijam swoją biżuteryjną wiedzę i wspieram polski design. Asystuje kuratorowi przy wystawach w Galerii YES oraz we Współczesnej Kolekcji Sztuki Złotniczej i Etnicznej Marii Magdaleny Kwiatkiewicz.

Napisz już dziś!

BIZUTERIA@bialehistorie.pl

możesz też skorzystać z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

ZDJĘCIA: Fotografia Piotr Andrzejewski MODELKA: Marika Krystman MODEL: Sebastian Nowak SUKIENKA: Ochocka Atelier MAKEUP: Beauty Rules Makeup Studio MIEJSCE: CEGLARNiA