O NAS

Nazywamy się Białe Historie. Robimy śluby, bo uwielbiamy szczęśliwych ludzi!

Naszą siłą jest zgrany zespół. W pracy najważniejsza jest dla nas pasja, która pozwala tworzyć wyjątkowe i wartościowe wydarzenia.

Kasia spotka się z Wami na kawie. Odpowie na Wasze pytania mailowe. Zaprojektuje każdy szczegół. Dopasuje każdy element.
Nada Waszej imprezie niepowtarzalny charakter. Będzie pięknie!

Kasia

To ona łączy wszystkie nasze działania niezależnie od tego czym się akurat zajmujemy. Nasze głowy są pełne pomysłów na Wasz ślub! Słuchamy Was, bo Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Nie istnieje dla nas niemożliwe. Uwielbiamy wyzwania. Lubimy spełniać Wasze marzenia!

Bartek zorganizuje dla Was wszystko!
Dopilnuje, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Zabierze wszystkie stresy na siebie. Dla niego nie istnieją niespodzianki. O wszystkim pomyśli za Was.

Bartek

Dlaczego my?

Jesteśmy kreatywni

Nieustannie doskonalimy nasz warsztat. Stale odkrywamy nowe. Wszystko, co robimy, jest dobrze i ze smakiem zaprojektowane.

Mamy doświadczenie

Pracujemy dla Was ponad pięć lat. Wiele się przez ten czas nauczyliśmy. Z każdym ślubem stajemy się lepsi.

Śledzimy trendy

Uwielbiamy ten moment, w którym Pantone ogłasza kolor roku. Inspirują nas barwy i formy. Chcemy kreować niepowtarzalne wydarzenia.

Co mówią nasi klienci?

Dzięki Białym Historiom nasz ślub był nie tylko niezapomniany, ale również niezwykle piękny i jak to na Liski przystało – w bardzo leśnym klimacie:) Subtelna dekoracja w małym, zabytkowym kościele: trawa pod stopami, latarenki… Myślę, że dekoracja sali zaskoczyła wszystkich gości, niesamowite detale (takich winietek nie miał nikt przed nami:) Kasia i Bartek zajęli się wszystkimi sprawami od zaproszeń po weselne atrakcje włącznie, a my dzięki nim byliśmy rozluźnieni i mogliśmy myśleć tylko o sobie i naszych gościach:) Gorąco polecamy skorzystanie z ich usług wszystkim narzeczonym:) Będzie niesamowicie, obiecujemy:)

Agata Lisek

Co mówią nasi klienci?

Dzięki Białym Historiom przeżyliśmy wesele naszych marzeń! Pięknie dziękujemy za zaangażowanie, cenne rady, wsparcie, a także niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Jeśli potrzebujecie kompleksowej pomocy przy organizacji swojego wielkiego dnia, z czystym sumieniem możemy polecić Białe Historie!

Agata Jaworska

Co mówią nasi klienci?

To była świetna i owocna współpraca. Dekoracja delikatna i artystyczna, wykonana z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Efekt końcowy miło nas zaskoczył. Polecam szczególnie tym, którzy nie mają na nic czasu i marzą o pięknym ślubie. Wsparcie psychiczne -bezcenne!

Magda Konieczna

Co mówią nasi klienci?

Bardzo dziękujemy za ogromną pomoc przy organizacji naszego przyjęcia weselnego oraz za wsparcie na każdym etapie ślubnych przygotowań. Goście byli zaskoczeni (pozytywnie!) niespotykaną dotychczas formą zabawy. O udekorowaniu kościoła i sali nawet nie wspomnę. Bajka! Polecamy!

Marta Włodarczak

Co mówią nasi klienci?

Kasia i Bartek są w 100% profesjonalistami. Dekoracje zostały przygotowane starannie i z pomysłem. Mogliśmy liczyć na ich pomysłowość i zaangażowanie.

Kaja Hawryluk-Hałas

Co mówią nasi klienci?

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która nie ograniczyła się tylko do wykonania wystroju. Zaangażowanie Białych Historii w cały proces przygotowań jest nieocenione z punktu widzenia osoby, która na głowie ma mnóstwo spraw. Zarówno my, jak i goście byliśmy zachwyceni urokiem i oryginalnością ozdób. Polecamy Was wszystkim znajomym, choć tak naprawdę same zdjęcia najtrafniej oddają magię tamtych chwil. Dziękujemy raz jeszcze!

Kasia Hoffmann

Co mówią nasi klienci?

Dekoracja z lawendą w roli głównej miała zaszczyt gościć na moim weselu. Goście byli zachwyceni wystrojem, największy efekt zrobiła ścianka z kwiatów za stołem nowożeńców oraz lampiony, które po zgaszeniu świateł wyglądały rewelacyjnie. Jeszcze raz, wielkie dzięki!

Marek Pluta

Co mówią nasi klienci?

Cudowna para wspaniałych ludzi, którzy z ogromną starannością, dbałością o najmniejszy szczegół odwalili „Kawał Dobrej Roboty”!

Marta Nowak

Co mówią nasi klienci?

Dekoracja kościoła na najwyższym poziomie. Dziękujemy!

Karolina Zachariasz

Co mówią nasi klienci?

Białe Historie to przede wszystkim młodzi profesjonaliści z masą pomysłów na realizację danego przez Was zadania.

Maria Jaszkiewicz