fbpx

Dekoracja

Nigdy nie było piękniej

Przez ostatnie osiem lat naszym celem było zaaranżowanie idealnej przestrzeni dla Waszych przeżyć. Od początku zależało nam, by efekt naszej współpracy zachwycił zarówno Was, jak i Waszych gości. Różne preferencje dotyczące aranżacji - od tych związanych z indywidualnym poczuciem komfortu, przez estetyczne, aż po te, które dotyczą najmodniejszych - sprawiają, że DEKORACJA, która byłaby IDEALNA dla każdego, po prostu… NIE ISTNIEJE!

Dlatego do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Stąd nie otrzymacie od nas cennika, który pomieści wszystkie nasze możliwości. Na dekorację sali składa się bardzo wiele elementów: florystyka, papeteria, obrusy, świece, dekoracja stołu prezydialnego, dekoracja sufitu, itd. Nie bez znaczenia jest oczywiście charakter miejsca, w którym macie zamiar świętować.

Gdzie czulibyście się najlepiej?

Dworek

Dworek

Namiot

Namiot

Stodoła

Stodoła

Naszą ewentualną współpracę rozpoczynamy od rozmowy lub spotkania. Chcemy Was poznać, dowiedzieć się jak widzicie jeden z najważniejszych w Waszym życiu dni. Dopiero wtedy będziemy w stanie zaplanować sobie kolejne kroki oraz określić koszty.

Dbamy o Wasz komfort, dlatego nasza oferta zawiera wiele dodatków, zarówno florystycznych (bukiet, wianek, butonierki, korsarze, bukiety dla rodziców), jak i wszelkiego rodzaju pudełka, wstążki, księgi gości.

Macie pytania?

Zadajcie je teraz!